prodej • nábytek • obrazy • hodiny • veteráni • sochy • sběratelství • design
Zpět na hlavní stranu

Aukce obrazů a starožitností

Obraz. Antverpy Starožitnosti Antik Praha Mikšík

Nabízíme Vám obraz z období kolem roku 1800. Na obraze je přibližně 80-100 postav. Technika olej na plátně, rám původní. Rozměr : 80x70cm
Obraz. Antverpy
Aukce
145 000 Kč
602 679 919
X

Barokni obraz. Vatikán. Starožitnosti Antik Praha Mikšík

Nabízíme Vám barokní obraz. Na obraze je zachycen pohled na Andělský hrad, řeku Tiberu a v pozadí Vatikán. Technika : olej na plátně, datace : 1700. Rozměr : 75x50cm.
Barokni obraz. Vatikán.
Aukce
125 000 Kč
602 679 919
X

Barokní obraz. Přístav. Starožitnosti Antik Praha Mikšík

Barokní obraz 17 století. Obraz zachycuje atmosféru své doby. Plátno má kvalitní původní barvy a rám. Rozměr obrazu včetně rámu : 215x144cm.
Barokní obraz. Přístav.
Aukce
185 000 Kč
602 679 919
X

Barokní obraz. Benátky. Starožitnosti Antik Praha Mikšík

Starožitný obraz Benátky má původní zlacený rám, obraz : olej na plátně. Rozměr : 90x115cm. Datace : 17 století.

Barokní obraz. Benátky.
Aukce
210 000 Kč
602 679 919
X