prodej • nábytek • obrazy • hodiny • veteráni • sochy • sběratelství • design

Jak Nakupovat

INFO - Registrace - Nákup, rezervace, prodej, doprava zboží

Chcete nakupovat, prodávat, mít přehled o nabídce starožitností na webu Starožitnosti ANTIK Praha. Pokud ano - Zaregistrujte se. Vložte E-mail. Heslo. Uložit. Vaše registrace Vám bude obratem odeslána na Vaši e-mail adresu. Registraci si vytiskněte a uschovejte. Při registraci si nastavte vlastní výběr Starožitností pro sledování vybraného zboží. Vybraná nabídka zboží + novinky Vám budeme přednostně odesílat na Váš e-mailem každých čtrnáct dní.

Nakupování a rezervace zboží : E-mail. Heslo. Uložit : https://www.antiquemobel.cz/registrac

Po přihlášení mate přístup ke všem nabídkám na webu. U vybraného zboží při nákupu a  rezervaci nemusíte nic vyplňovat. Systém nastaví automaticky Vaše registrační údaje u Vybrané nabídky zboží ( Automaticky za Vás ) Klikněte - Odeslat.

O nákupu a rezervaci budete informování do několika minut automatickým emailem. Doručený e-mail si vytiskněte. Bude ho potřebovat pro kontrolu a převzeti vybraného zboží. Do 24 hod Vás budeme kontaktovat. Dohodneme s Vámi formu předání a úhrady dle Vašeho přání. Dotazy  pro nákup a rezervaci mimo formulář budou smazány.

Nákup zboží. U vybraného zboží požíjte tlačítko Koupit.

Po vyplnění dotazníku zadejte Odeslat. Pro převzetí můžete zvolit osobní převzetí na naší prodejně : adresa Pilská 6, Praha 14 Hostavice, 198 00 Platba pouze v hotovosti. Při osobním odběru je nutné telefonicky dohodnout datum a čas Vaši návštěvy. Před vaší návštěvou nám zavolejte dvě hodiny předem na Tel : 602 679 919 Děkujeme za pochopení. Přejete si koupené zboží doručit ( poslat na Vaši adresu v CZ + SK ) Po připsání finanční částky na Náš učet ( prodejní cena+balné+poštovné ) odesíláme do pěti pracovních dnů na adresu kupujícího. To znamená na adresu kterou kupující napsal do formuláře při nákupu zboží + telefonní číslo.

Platbu převodem proveďte dle návodu

Prodejní cena : ?  Balné do 20 Kg : 300 Kč za kus. Poštovné ?  Celkem :     Kč

Balné nad 20Kg : bude domluveno písemně e-mailem + bankovní udaje

Po zaplacení koupeného předmětu nám odešlete doklad o zaplacení + číslo zboží a Vaše příjmení. Po připsání finanční částky na Náš učet si můžete zboží převzít na Naši adrese. Zboží bude vydáno po předložení kupní smlouvy a majitel bude ověřen telefonicky + doklad totožnosti.  Kupní smlouva Vám byla doručena e-mailem po potvrzení nákupu na webu : www.antiquemobel.cz Přejete si koupené zboží doručit ( poslat na Vaši adresu v CZ + SK )  Zaplacené  zboží ( prodejní cena+balné ) odesíláme do pěti pracovních dnů na adresu kupujícího. To znamená na adresu kterou kupující napsal do formuláře při nákupu zboží + telefonní číslo.

Kupující nabývá vlastnické právo ke zboží zaplacením celé kupní ceny za zboží, včetně nákladů na dodání ( doručení + balné ). Odpovědnost za případnou škodu vzniklou v době od převzetí zásilky od prodávajícího (odesílatele) do vydání zásilky kupujícímu (příjemci) nese dopravce. Pokud s dopravou a dopravní společností Top Trans majitel zboží Nesouhlasí, zajistí si majitel zboží dopravu samostatně. V takovém případě Dopravu a Balné Neplatí. Zboží si převezme na adrese prodejce po předchozí písemné dohodě + dvě hodiny před příjezdem zavolá na Tel: 602679919 Předem děkuji za pohopni.

Doprava koupeného a zaplaceného zboží po Praze. ( centrum a nejbližší okolí Prahy do 15 Km ) Drobné zboží do 20 Kg zakoupené u nás Vám přivezeme za paušální poplatek 500 Kč.

Předměty do 20 000 Kč prodáváme pouze po internetu. U doručeného zboží hradíte spolu s prodejní cenou také balné. Zboží Vám doručí dopravní služba Top Trans. Dopravu platí prodávající. Vypočet přepravného určuje Firma Top Trans dle ceníku :   https://www.toptrans.cz/portal/page/portal/toptrans_www_cz/ceny_prepravy/tabulka_sazeb_cr

Rezervace zboží. Pro rezervaci vybraného zboží použijte nastavené tlačitko u vybraného inzerátu. Zboží pro Vás připravime na Naši adrese. Zavoláme Vám. Po telefonu dohodneme datum a čas prohlídky vybraného zboži. Na prodejně platba pouze v hotovosti. Pokud máte zájem o dopravu tak nám to napište při rezervaci. Před Vaším příchodem  nám zavolejte dvě hodiny předem na Tel : 602 679 919 Děkujeme za pochopen

Prodejní doklad a faktura bude vystaven registrovanému kupujícímu který potvrdil nákup na webu. Faktura bude vystavena v podobě vlastních osobních údajů, které uživatel webu vyplnil při nákupu, rezervaci a nebo prodeji zboží na serveru : www.antiquemobel.cz

Doprava do Evropská unie. Dopravu zajistí firma : Top Trans. Dopravu platí kupující předem. Výše těchto poplatků závisí na velikosti zásilky a vzdálenosti doručení. U doručeného zboží hradíte spolu s prodejní cenou také balné. Doprava se platí před odesláním na Naši adresu. Po připsání finanční částky za dopravu na Náš učet odesíláme koupené zboží do pěti dnů na adresu kupujícího. To znamená na adresu kterou jste napsaly do formuláře při nákupu vybraného zboží Vaše telefonní číslo předáme dopravní službě.

Výpočet přepravného určuje firma Starožitnosti Mikšík + Firma Top Trans.

Obchodní podmínky Top Trans : https://www.toptrans.cz/preprava/cs/nejdulezitejsi-informace-o-zpusobu-objednani-doruceni-predani-a-pojisteni-vasich-zasilek/

 

Dopravu předmětů velké Historické hodnoty : Zboží Vám doručíme ( přivezeme ) na předem určenou adresu. Cena za dopravu bude dohodnuta a zaplacena předem na náš učet.

Nabídka zboží na Vaši objednávku : Pokud jste u nás vámi požadované zboží nenašli, napište nám. Váš požadavek obstaráme rychle a diskrétně dle Vašeho přáni.

Máte-li zájem o naše aukce, novinky a slevy starožitnosti, zaregistrujte se. Získáte tak pravidelný přehled vybraných informaci.

Platba Eurem

Pro naše klienty a sběratele platící Eurem + Dolar a jiné mněny máme zajištěné bankovní spojení u Banky : Fio Banka.  Kupující a sběratelé na Slovensku mohou využít platbu bez poplatku. Platba převodem je zadarmo. Vklad v hotovosti na účet : poplatek jedno euro. Dopravu zajistí dopravní služba Top Trans a nebo naše stěhovací firma. Dopravu platí kupující.

Zahradní nábytek : litina, pergoly, lavičky, pergol, hydranty, lampy a jiné předměty z doplňkového prodeje prodáváme pouze po internetu. Zboží Vám přiveze dopravní služba Top Trans. U doručeného zboží hradíte spolu s prodejní cenou také balné.

Tisk kupní smlouvy