prodej • nábytek • obrazy • hodiny • veteráni • sochy • sběratelství • design

Jak nakupovat

Nákup, rezervace a doprava vybraného zboží

Pro nákup a rezervaci vybraného zboží použijte nastavená tlačitka u vybraného zboži. O nákupu a rezervaci budete informování do několika minut automatickým emailem. Doručený e-mail si vytiskněte. Bude ho potřebovat pro kontrolu a převzeti vybraného zboží. Do 24 hod Vás budeme kontaktovat. Dohodneme s Vámi formu předání a úhrady dle Vašeho přání. Dotazy  pro nákup a rezervaci mimo formulář budou smazány.

Předměty do 20 000 Kč prodáváme pouze po internetu. U doručeného zboží hradíte spolu s prodejní cenou také balné.  Zboží Vám doručí dopravní služba Top Trans. Dopravu platí prodávající. Vypočet přepravného určuje Firma Top Trans dle ceníku :   https://www.toptrans.cz/portal/page/portal/toptrans_www_cz/ceny_prepravy/tabulka_sazeb_cr

Rezervace zboží v hodnotě nad 20000 Kč. Pro rezervaci vybraného zboží použijte nastavené tlačitko u vybraného inzerátu. Zboží pro Vás připravime na Naši adrese. Zavoláme Vám. Po telefonu dohodneme datum a čas prohlídky vybraného zboži. Platba pouze v hotovosti. Pokud máte zájem o dopravu tak nám to napište při rezervaci. Před Vaším příchodem  nám zavolejte dvě hodiny předem na Tel : 602 679 919 Děkujeme za pochopení.

Nákupu zboží nad 20000 Kč. U vybraného zboží požíjte tlačítko Koupit. Po vyplnění dotazníku zadejte Odeslat. Pro převzetí můžete zvolit osobní převzetí na naší prodejně : adresa Pilská 6, Praha 14 Hostavice, 198 00 Platba pouze v hotovosti. Při osobním odběru je nutné telefonicky dohodnout datum a čas Vaši návštěvy. Před vaší návštěvou nám zavolejte dvě hodiny předem na Tel : 602 679 919 Děkujeme za pochopení. Přejete si koupené zboží doručit ( poslat na Vaši adresu v CZ + SK ) Po připsání finanční částky na Náš učet ( prodejní cena+balné+poštovné ) odesíláme do pěti pracovních dnů na adresu kupujícího. To znamená na adresu kterou kupující napsal do formuláře při nákupu zboží + telefonní číslo.

Platbu převodem proveďte dle návodu

Balné do 20 Kg : 200

Balné nad 20Kg : bude odesláno e-mailem + bankovní udaje

Prodejní cena : ?     Balné : 200+poštovné ?  Celkem :     Kč

Po zaplacení koupeného předmětu nám odešlete doklad o zaplacení + číslo zboží a Vaše příjmení. Po připsání finanční částky na Náš učet si můžete zboží převzít na Naši adrese. Zboží bude vydáno po předložení kupní smlouvy a majitel bude ověřen telefonicky + doklad totožnosti.  Kupní smlouva Vám byla doručena e-mailem po potvrzení nákupu na webu : www.antiquemobel.cz Přejete si koupené zboží doručit ( poslat na Vaši adresu v CZ + SK )  Zaplacené  zboží ( prodejní cena+balné ) odesíláme do pěti pracovních dnů na adresu kupujícího. To znamená na adresu kterou kupující napsal do formuláře při nákupu zboží + telefonní číslo.

Doprava koupeného a zaplaceného zboží po Praze. ( centrum a nejbližší okolí Prahy do 10 Km ) Drobné zboží do váha 20 Kg zakoupené u nás Vám přivezeme za paušální poplatek 500 Kč. Datum a čas upřesníme telefonicky před doručením.

Prodejní doklad a faktura bude vystaven pouze zaregistrovanému kupujícímu který potvrdil nákup na webu. Faktura bude vystavena v podobě vlastních osobních údajů, které uživatel webu vyplnil při nákupu, rezervaci a nebo prodeji zboží na serveru : www.antiquemobel.cz

Doprava do Evropská unie. Dopravu zajistí firma : Top Trans. Dopravu platí kupující předem. Výše těchto poplatků závisí na velikosti zásilky a vzdálenosti doručení. U doručeného zboží hradíte spolu s prodejní cenou také balné. Doprava se platí před odesláním na Vaši adresu. Po připsání finanční částky za dopravu na Náš učet odesíláme koupené zboží do pěti dnů na adresu kupujícího. To znamená na adresu kterou jste napsaly do formuláře při nákupu vybraného zboží Vaše telefonní číslo předáme dopravní službě.

Výpočet přepravného určuje firma Tio Trans : https://www.toptrans.cz/portal/page/portal/toptrans_www_cz/ceny_prepravy/tabulka_sazeb_cr

Dopravu předmětů velké historické hodnoty : Zboží Vám doručíme ( přivezeme ) na předem určenou adresu po celé Evropě. Cena za dopravu bude dohodnuta a zaplacena předem, převodem na náš učet.

Nabídka zboží na Vaši objednávku : Pokud jste u nás vámi požadované zboží nenašli, napište nám. Váš požadavek obstaráme rychle a diskrétně dle Vašeho přáni.

Máte-li zájem o naše aukce, novinky a slevy starožitnosti, zaregistrujte se. Získáte tak pravidelný přehled vybraných informaci.

Platba Eurem

Pro naše klienty a sběratele platící Eurem + Dolar a jiné mněny máme zajištěné bankovní spojení u Banky : Fio Banka.  Kupující a sběratelé na Slovensku mohou využít platbu bez poplatku. Platba převodem je zadarmo. Vklad v hotovosti na účet : poplatek jedno euro. Dopravu zajistí dopravní služba Top Trans a nebo naše stěhovací firma. Dopravu platí kupující.

Zahradní nábytek : litina, pergoly, lavičky, pergol, hydranty, lampy a jiné předměty z doplňkového prodeje prodáváme pouze po internetu. Zboží Vám přiveze dopravní služba Top Trans. U doručeného zboží hradíte spolu s prodejní cenou také balné.

Tisk kupní smlouvy