prodej • nábytek • obrazy • hodiny • veteráni • sochy • sběratelství • design
Zpět na hlavní stranu

sekretáře, křesla, stolky, skleníky

Starožitné Zrcadlo. Empír Starožitnosti Antik Praha Mikšík

Konzolový stůl se zrcadlem. Datace : 1800 Empír.Dýha mahagon, pozlacená řezba, vše původní, opravu zajistíme.
Konzolový stůl se zrcadlem. Datace : 1800 Empír.
Dýha mahagon, pozlacená řezba, vše původní, opravu zajistíme.
Starožitné Zrcadlo. Empír
65 000
€ 2 772
602 679 919

Pseudorenesanční sekretář, bohatě vyřezávaný. Starožitnosti Antik Praha Mikšík

Nabízíme Vám elegantní sekretář který je ozdoben hlubokou řezbou. Původ jižní Itálie. Dobrý původní stav. Datace : 19 století. Prodej luxusního dárkového zboží.
Pseudorenesanční sekretář, bohatě vyřezávaný.
125 000
€ 5 330
602 679 919

Knihovna 18 století Klasicismu. Starožitnosti Antik Praha Mikšík

Zámecká knihovna má posuvné prosklené dveře, spodní část je otevřená. Velmi dobrý původní stav, rozměr : š-216, h-55, V-230cm. Datace kolem roku 1740-60 Klasicismus.
Knihovna 18 století Klasicismu.
55 000
€ 2 345
602 679 919

Barokní skřiň zdobená řezbou. Starožitnosti Antik Praha Mikšík

Skříň je nazdobena krásnou figurální řezbou. Rozměr: 174x62 V-212cm, římsa 207x74cm. Dýha ořech, původní a dobrý stav včetně noh, zad a řezby, skříň je rozkládací, dřevo je v dobrém a nepoškozeném stavu.
Barokní skřiň zdobená řezbou.
165 000
€ 7 036
602 679 919

Pseudobarokní sekretář vyřezávaný, 5 Starožitnosti Antik Praha Mikšík

dýha ořech a kořenice, deska mramor ( nepoškozeno ) původní stav, Krásná dekorace do každého interiéru. 1865-80 v-210cm, Š-170, H-60cm
Pseudobarokní sekretář vyřezávaný, 5
26 000
€ 1 109
602 679 919

starožitná Komoda Art-Deco Francie. Starožitnosti Antik Praha Mikšík

dobrý původní stav, kování zlacená bronz, dýha kořenice, Deska mramor, nepoškozeno, rozměr: 102x123x46cm
starožitná Komoda Art-Deco Francie.
15 000
€ 640
602 679 919

Sloup Art Deco, design Starožitnosti Antik Praha Mikšík

Kvalitní provedení s odkládacím prostorem pro knihu, vázu, sochu atd... Dýha ořech. Rozměr : spodní sokl 37x37, odkládací plocha 17.5x17.5, V-117cm
Sloup Art Deco, design
na dotaz
602 679 919

Knihovna, Art Deco 5. Design 1925 Starožitnosti Antik Praha Mikšík

Nabízíme Vám knihovnu v dobrém a původním stavu, rozměr 140x200cm, dýha ořech a kořenice. Opravu můžeme zajistit, datace 1925
Knihovna, Art Deco 5. Design 1925
20 000
€ 853
602 679 919

První Předchozí 1 2 3 Poslední